New Age Plasma Care

 

 OŠETŘENÍ PLAZMATICKÝM PŘÍSTROJEM 

 

Dokonalé a okamžité zredukování vrásek, strií, akné, pigmentace a jizev! Plazmová technologie představuje revoluční metodu cíleného ošetření těla a obličeje.

 • Ošetření přístrojem NEW AGE je bezbolestné .

 • Přístroj NEW AGE představuje revoluční metodu cíleného ošetření těla a obličeje.

 • NEW AGE využívá kombinace plazmové technologie a infračerveného záření.

 • Díky této kombinaci technologií jsou výsledky ošetření viditelné okamžitě.

 

 

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Přístroj NEW AGE PLASMA CARE

 • Při jednom ošetření je možné ošetřit buď obličej, nebo krk a dekolt, či plochu na těle o velikosti cca A4

 • ZDARMA k tomuto ošetření dostanete od nás péči navíc v podobě masáže obličeje, krku, dekoltu + modelaci obočí.

 • Ošetření je velmi individuální, záleží na typu, věku a hloubce poškození pokožky

 • Pro maximální výsledný efekt doporučujeme 2 až 4 ošetření

 • Ošetření je bezbolestné a příjemné

 • Doporučujeme opakovat ošetření jednou za 6 až 12 měsíců (podle stavu pleti) pro udržení skvělého vzhledu pokožky.

OŠETŘENÍ JE URČENÉ PŘEDEVŠÍM PRO :        

3036_hlavica

 • Zjemnění hlubokých vrásek

 • Viditelné vyhlazení mikrovrásek

 • Ošetření akné

 • Ošetření pigmentových skvrn

 • Vyhlazení jizev po akné, neštovicích, úrazech

 • Ošetření strií

 • Ošetření celulitidy

 • Možné ošetření prsou

Plazma je vodivá a silně reaguje na elektrická a magnetická pole - rychlé výsledky!

New Age Plasma Tech generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání i prostřednictvím specifických mechanismů k dosažení účinného peelingového efektu, reparace, zpevnění a pružnosti a podporuje obranu a posílení tkáně. Plazmová technologie je doprovázena účinnou léčbou infračerveným paprskem, jehož hlavním úkolem je stimulovat buněčný metabolismus a místní mikrocirkulaci.

2

Plazmová technologie:

V současné době jsou známa čtyři skupenství: pevné, kapalné, plynné a plazma.

Definice plazmy:

Plazma je kvazineutrální soubor částic s volnými nosiči nábojů, který vykazuje kolektivní chování.

Termín plazma znamená stav atomů hmoty, které prošly částečnou nebo úplnou ionizací. Tj. látka zahřátá na velmi vysokou teplotu mění skupenství a to díky rozdělení atomu v důsledku kolize, která se odehrála mezi již přítomnými molekulami, atomy, ionty i elektrony.

Tento proces se nazývá tepelná ionizace. Jinak řečeno, aby látka byla ionizovaná, je třeba aby relativní kinetická energie částic, které se srazí, musí být větší než vázaná energie nestálých elektronů v atomu nebo molekule.

Vlastnosti plazmy využívané v estetice:

Elektrická vodivost

Elektrická vodivost plazmy umožňuje vysoce efektivní tonizaci tkáně, navrátit kůži její kompaktnost, stimulovat a zlepšit elasticitu kůže, zlepšuje krevní a lymfatickou drenáž, odplavení škodlivých látek z těla, zlepšuje okysličení tkání.

Zvýšení propustnosti kůže a hydratace

Plazma umožňuje hydrataci nejhlubších vrstev kůže. Udržovat rovnováhu v pokožce je důležité pro léčbu většiny problémů pleti, např. vrásky, suchá kůže, akné, strie, atd.

Speciální peelingový účinek

Plazma je generována z vysoce intenzivního elektrického pole, umožňuje odstranění odumřelých buněk na povrchu kůže. Odumření starých buněk docílíme rozzáření a okysličení, zlepšení regenerace a hydratace pokožky.

 

Vyhlazení kůže a biostimulace

Buňky brání okysličení kůže, špatně odrážejí sluneční světlo a pokožka působí zašedle. Odstraněním těchto plazma aktivuje reparativní proces tkáně, stimuluje lokální mikrocirkulaci, napomáhá při odstranění strií, celulitidy a tonizace tkáně.

Ošetření obličeje, krku a dekoltu:

 

 • živení pojivové tkáně

 • vrásky

 • ošetření akné

 • problémy s pigmentací

 • zapracování účinných látek do hlubokých vrstev pokožky

  1018-16061

 

Ošetření těla:

 • strie

 • normalizace pojivových tkání

 • zlepšení elasticity kůže

 • stimulace pokožky

KONTRAINDIKACE :

· Kardiostimulátor

· Tuberkulóza

· Rakovina

· Horečka a infekční onemocnění

· Kardiovaskulární onemocnění

· Porucha funkce ledvin

· Tromboflebitida -zánět žil

· Duševní a psychosomatické poruchy

· Problémy s lymfatickými uzlinami

· Těhotenství a kojení

· Flebitida

· Akutní astma

· Otevřené rány a zranění v ošetřované oblasti

· Užívání některých léků ( např: antibiotika)

 

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze je špičkový moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermu pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky.Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a netoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky.

Vybrus

Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastických vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí)

Využití

· Vylepšení vzhledu jizviček po akné pooperačních jizev

· Hluboké čištění pórů, redukce rozšířených pórů

· Snížení produkce kožního mazu

· Zlepšení prokrvení,vyhlazení jemných vrásek

· Zlepšení stavu pigmentových skvrn, barevné sjednocení pleti_vyrn_61mikrodermabraze

· Rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Výhody

· Efektivní metoda pro všechny typy pleti

· Účinná a naprosto bezpečná metoda

· Jemná a šetrná, dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled

· Výsledky viditelné po jediném ošetření

· Velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky

· Nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

· Žádné vedlejší nežádoucí účinky

 

Viditelná proměna

Výsledky jsou viditelné hned po ošetření. Klient/ka odchází svěží, mladě a zdravě vypadající. Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti. Doporučuje se chodit 1 za měsíc po případě jednou za 14 dní při nějakých problémech(akné,hlubší vrásky,čerstvé jizvy či pigment,skvrny).V den ošetření je vhodné se chránit před slunečním zářením.Ošetření je příjemné a trvá většinou 75minut. Provádět se může na celém těle.

 

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou slouží k dočasnému až úplnému odstranění chloupků i s kořínky na celém těle. Depilaci provádím na různých částech těla - obličej, třísla, podpaží.... cukrová pasta je hygienická, protože během ošetření se nepoužívají žádné pomůcky. 

PicNehrozí proto přenos infekce mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena.

Co je to cukrová depilace?

Depilace cukrovou pastou je velmi stará metoda depilace, která vychází z tradicí Blízkého východu a těší se velké oblibě po celém světě. Arabské ženy již staletí používají pro depilaci lepivou hmotu, která se v kuličce volně pohybuje po kůži. Cukrová pasta je měkká a teplá, snadno přilne a snižuje tak i bolest při depilaci.Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém.

Proč je depilace cukrovou pastou tak oblíbená? 

Je to pravděpodobně pro její unikátní vlastnosti - minimálně dráždí pokožku při depilaci a zanechává ji příjemně hladkou. Z pokožky a oblečení se odstraní čistou vodou. Depilační cukrová pasta neobsahuje žádné parfémy, chemické prvky, barviva a proto nezpůsobuje alergické reakce.

Depilační cukrová pasta se vmasíruje ve vlažném stavu do pokožky, přilne pouze ke chloupkům a součastně šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Cukrovou depilací je oproti teplému vosku možno odstraňovat kratší chloupky. Chloupky se odstraňují ve směru růstu, a proto se pasta může nanášet na stejné místo několikrát, dokud nedojde k úplnému odstranění.

Na depilaci doporučuji chodit pravidelně cca 1krát za 4 týdny. Při pravidelném odstraňování chloupků, chloupky přestávají růst a jsou mnohem slabší.

  

AHA chemický peeling

 

Chemický peeling je korektivně dermatologická metoda, které se používá zejména k léčbě projevů stárnutí kůže a k léčbě akné. Principem metody je aplikace zpravidla ovocné kyseliny ve vysoké koncentraci na ošetřované partie kůže.

Slovo "peeling" pochází z angličtiny a znamená olupování. Metoda peelingu není nijak nová, již ve starověkém Egyptě ženy používaly podobné postupy k omlazení kůže. Peeling může být buď mechanický nebo chemický.

 • Mechanický peeling znamená ošetření pleti krémy s abrazivními přísadami (např. drcenými mandlovými otrubami, jemným pískem apod.), které nanášejí lehkou masáží, při níž dochází mechanicky k odloučení nejpovrchněji uložené části rohové vrstvy pokožky. Tímto způsobem je možné dosáhnout mírného vyhlazení pleti, ale častá a nešetrná aplikace může vést i k poškození kůže.

 • Chemický peeling využívá některé chemické vlastnosti určitých látek k odloučení nejpovrchnějších částí pokožky. Na kůži se aplikují nejčastěji ovocné kyseliny (např. alfa hydroxylová kyselina, získávaná převážně z cukrové třtiny), které naruší kůži do určité požadované hloubky. Po ošetření následuje regenerace pokožky a škáry, nová kůže je hladší a kvalitnější. Je to proto, že obnova kožních buněk se zrychlí, zlepší se kvalita elastických vláken, zlepší se hydratace kůže (zvýší se vazebná kapacita pro vodu), sníží se produkce mazu a upraví se abnormální rohovění (folikulární keratinizace). Nezanedbatelným účinkem chemického peelingu je i efekt antioxidační.

Chemický peeling je nejvhodnější provádět na podzim a v zimě, tj. před prvním jarním sluncem. Před vlastním chemickým peelingem se provádí tzv. domácí příprava. Během ní se na kůži aplikují krémy s ovocnými kyselinami v nižších koncentracích než té, jež se užívá k vlastnímu ošetření. Po týdnu je kůže připravena na profesionální ošetření např. vysoce koncetrovanou kyselinou glykolovou. Po ošetření je nutná dlouhodobá fotoprotekce, tj. používání krémů s vysokým slunečním filtrem.

Aha-kuze

Použití chemického peelingu:

 • zlepšení stavu mastné pokožky, např. u akné

 • zmenšení velikosti pórů, příp. mírné oploštění jizviček po akné

 • zlepšení stavu pigmentových skvrn

 • zjemnění povrchu pokožky

 • vyhlazení jemných povrchových vrásek

 • podpora hydratace kůže

 

Chemický peeling je při dodržení správného postupu u správné diagnózy velmi účinnou léčebnou a korektivní metodou, která mnohdy může nahradit jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření (např. ošetření lasery). Jindy je metodou, která se hodí na mírnější projevy předčasného stárnutí pleti, kdy zákrok laserový ještě není nezbytný. Chemický peeling má tedy své nezastupitelné místo v komplexní terapii o pleť.

Aha-cem-peeling

Trvalá na řasy

Postup:

Trvala1

 • odlíčení

 • aplikace natáček – velikosti S, M, L, XL

 • nanesení trvalé na řasy

 • aplikace neutralizátoru

 • odstranění natáček

 • barvení řas

Aplikace trvá cca 60 minut. Natočené řasy vydrží až 3 měsíce.

Trvalá se aplikuje na malé, dlouhé, husté, řídké řasy.Na každých řasách je krásný a dlouhodobý efekt.

Proč trvalá vydrží až 3 měsíce ?

Protože nám řasy padají a rostou nám nové...tento proces obnovování trvá právě kolem 2 až 3 měsíců. U každého člověka je jiná doba obnovy řas.                                                          

U trvalé na řasy můžete používat řasenku, můžete dělat všechno tak jak jste zvyklé. Řasy se nelámou a nepoškozují, naopak jsou lesklé a zdravé na pohled.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je určená pro kosmetické ošetření pleti obličeje.
Vynikající při čištění černých teček a slouží jako hluboký peeling, dále vyhlazuje jemné vrásky. Velmi dobrých výsledků se dosáhne při účinném zapracování kosmetických přípravků hluboko do kůže . Přístroj má možnost nastavení dvou hladin výkonu ( ošetření pleti a těla).

Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla. Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírají pro kosmetické ošetření velkou řadu možností :

 • ošetření vrásek

 • dokonalá hydratace pleti

 • ošetření akné a černých teček

Co je ultrazvuk?


Jsou to vibrace, neboli kmitání o frekvenci vyšší, než je hranice slyšení lidského ucha, tj. nad 20 000Hz (20kH).Ošetření kůže ultrazvukem podporuje její metabolismus, cévy se vlivem tepla roztahují, zlepšuje se lymfatický tok a propustnost buněčných membrán, zplodiny metabolismu se rychleji odplavují. Všeobecně dochází ke zvýšení regeneračních schopností kůže dále k čištěí a zlepšení jejího obrazu.

Spachtle2 

Otevírací doba

PO - PÁ - DLE OBJEDNÁNÍ ( 8:00 - 18:00 )
SO - NE - DLE OBJEDNÁNÍ

Adresa

Ketrin Esthetic

U Vodojemu 2517/102

250 01 Brandýs nad Labem