Něco málo o mě....

Jmenuji se Kateřina Strnadová,

od 8. třídy jsem věděla, že budu kosmetičkou. Byl to můj sen, který se mi splnil. Studovala jsem 4 roky na střední odborné škole managementu a služeb – obor kosmetička. V roce 2011 jsem úspěšně odmaturovala a začala jsem se naplno věnovat kosmetickým službám.

Dalším mým velkým snem bylo založit si vlastní salon. To se mi také podařilo  a v červnu 2013 jsem otevřela salon Ketrin Esthetic.

Moje práce kosmetičky mě velmi baví a dělám ji s radostí. Ráda pomáhám lidem a rozdávám dobrou energii dál.

Pravidelně se účastním různých školení, kde získávám nové poznatky v kosmetické, přístrojové, zdravotní, výživové, psychické péči.

Ke každé klientce/ovi přistupuji individuálně, ošetření dělám přímo na míru a samozřejmě poradím i jak pečovat o vaši pleť doma.

Nabízím dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým.

Mandala_respekt

Pracuji s kosmetikou Nobilis Tilia, která je kvalitní, bylinná a hlavně čistá v bio kvalitě.

To bylo ve zkratce k mé práci kosmetičky....ale děkuji někomu tam nahoře, že jsem přišla konečně na svoje životní poslaní a to je pomáhat, léčit, uzdravovat a měnit lidem životy smile prostřednictvím terapií a cvičením Yogy. 

Vždy jsem lidem, zvířátkům pomáhala, měla jsem od malička silnou intuici. Dostala jsem také pěknou ránu od života v podobě "nevyléčitelné" nemoci podle doktorů a "zázrakem" jsem se z nemoci jménem artritida vyléčila.

V té době mi bylo 14 let a měli za mě zodpovědnost rodiče, takže jsem si nemohla dělat co chci, ale když mi bylo 18 let, vzala jsem si život do vlastních rukou a utekla od doktorů, injekcí a kvanty prášků, které mě ničily. Pravda, trvalo mi dva roky, než jsem si na všechno postupně přišla, poroč se mi nemoc oběvila atd... ale pracovala jsem na sobě a povedlo se :) Jsem ráda, že jsem si tou nemocí prošla, protože mě nasměrovala tím správným směrem k alternativní medicíně , duchovnu, sebepoznání a k lidičkám co mi s ní také velmi pomohli a satali se mými dobrými přáteli. Tím to všem moc děkuji!! Především Lence Hřebíčkové ♥

Dostali se ke mě různé druhy vzdělávacích seminářů a kurzů i škol a začalo mi učení se léčitelství , duchovnu a yogy. Stala jsem se instruktorkou yogy a učím ji ve Studiu Světlo Všem ve Veleni.

Dále jsem se začala věnovat terapiím pro druhé a sklízím velmi pozitivní úspěchy, které jsou pro mě odměnou a velkou radostí.

Když Vás bude zajímat o čem tyto terapie jsou, tak Více informací najdete v kolonce terapie, léčení, odblokovávání.

Cropped-mandala

Těším se na Vás a přeji Vám krásné dny plné radosti a štěstí 

♥ s láskou Káťa ♥

Otevírací doba

PO - PÁ - DLE OBJEDNÁNÍ ( 8:00 - 18:00 )
SO - NE - DLE OBJEDNÁNÍ

Adresa

Ketrin Esthetic

U Vodojemu 2517/102

250 01 Brandýs nad Labem