CHCETE, ABY VE VAŠEM ŽIVOTĚ VLÁDLA LÁSKA, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, SPOKOJENOST A ÚSPĚCH? JE PRO VÁS DŮLEŽITÝ PARTNER, POHODA DOMOVA, ZDRAVÉ VZTAHY V RODINĚ ?

Ptáte se, proč se ve Vašem životě opakují určité situace, které se týkají mezilidských vztahů, zdraví či financí? Proč reagujete právě tak a ne jinak?  Jak je možné, že se snažíte věci změnit, a přesto se stále točíte v kruhu? Odpověď je ukrytá v programech, které jsou uchovány hluboko ve Vašem podvědomí a které vznikly na základě Vašich zkušeností, přesvědčení, vzpomínek, traumat, genetických otisků, minulých životů, kolektivního vědomí.

551875_202629479850501_584600466_n

Techniky, ketré používám k terapií jako celku : 

THETAHEALING®, léčení kvantovým dotekem, automatická kresba, práce s aurou, čakrami, anděly a archanděly, bílou magií svou intuicí a schopnostmi....tyto techniky umožňují programy odkrýt a odstranit u každého človíčka, který opravdu CHCE pomoci.

Ráda pomůžu, každému kdo bude opravdu chtít, ale život za nikoho změnit na 100% nemůžu . Nechci aby na mě lidé byli zavislí, moje poslání je odblokovávat a učit lidi, aby si uměli pomoci sami a nepotřetřebovali pravidelně docházet k doktorům, léčitelům, brát prášky atd... :)

Negativní emoce z pocitu viny, závislosti, rozhořčení, vzteku, nenávisti, nespokojenosti a strachu jsou překážkou našeho duchovního růstu. Osvobozením se od programů, jež vytváří základ pro uvedené pocity, se na povrch dostane Vaše opravdová přirozenost – přirozenost bezpodmínečné Božské lásky.

Vina je jednou z emocí, kterou v sobě nosí většina lidí. Může pocházet z období plodu (převzata od matky či otce). Někteří lidé cítí vinu, když jsou úspěšní – příčinou je často program „není správné být úspěšný“. Někdo trpí pocity viny kvůli nevyřešeným vztahům s blízkými – může to souviset např. s programem „vše je moje chyba“ nebo „musím být využíván druhými lidmi“. Když dojde k odstranění programů, které pocity viny způsobují, osvobozujeme se od veliké emocionální tíže a vneseme do svého života klid a stabilitu.

Řekněme například, že Vaše matka neplánovaně otěhotněla a Váš otec rozhodně nebyl s danou situací spokojen. Vy jste ve vývojové fázi plodu získali podvědomé přesvědčení, že nejste chtění a milovaní. Takové přesvědčení Vám, pokud nebude odstraněno z podvědomí, bude komplikovat nejrůznější vztahy v průběhu života. Budete cítit, že Vás lidé nemají rádi, že proti Vám něco mají, že se Vám v podnikání nedaří, jak by bylo třeba i jak byste si zasloužili.

I na tělesné úrovni je možné, aby „pouhým“ odstraněním programů souvisejících s negativními emocemi došlo k uzdravení. Požitím komplexních technik, se lidé každodenně zbavují nejrůznějších onemocnění. Příčinou takového úspěchu je to, že odstraňujeme samotnou příčinu nemoci. Každá nemoc, nám ukazuje a upozorňuje nás na to, abychom se pozastavili a uvědomili si, že je něco špatně, a že bychom měli začít pracovat na svém myšlení a chování.

Například: jsem měla klientku, která trpěla velkou migrénou, depresí, měla toho spoustu....a nevěděla proč. Vyzkoušela prášky, doktory, psychology, ale bez úspěchu. Přišla na první terapii s velkým odhodláním, že se nechce vzdát a chce konečeně po 25 letech trápení změnit život. Po první terapii, už byly vidět velké výsledky... týden po tom mi psala smsku, že bolest hlavy je pryč a manžel se k ní začal chovat lépe a ona k němu taky. Přišla na druhou terapii, tam jsme pořešily zase jiné vzpomínky, situace atd... a po měsíci mi volala, že deprese už také nejsou a že je šťastnější, práce ji začala bavit a lidé kolem ní ji začali brát takovau jaká je. A takhle jsme se dopracovaly postupně až byla sama se svým životem a zadravím spokojená :)

Jinak chci podotknout, že máme celý život na to abychom přišli na spoustu věcí a sami na sobě pracovali. Je to celoživotní učení a práce na sobě. Já na sobě pracuji pořád, nikdo nejsme dokonalý a ten kdo říká, že je dokonalý, všechno ví, všechno zná, všude byl....tak určitě není, protože má velké ego, ketré ho brzdí v tom aby byl opravdu dobrý.

JAK PROBÍBÁ TERAPIE ?

Na počátku terapie si popovídáte o problémech, které Vás trápí, o tom, co chcete ve svém životě změnit. Při samotné práci se naladím na vaše povědomí a zjistím, co je potřeba udělat, aby se vyřešily problémy, jež prožíváte. To se uskuteční tak, že snížíme frekvenci mozkových vln do úrovně théta či alfa...jak je potřeba a využiji své intuitivní smysly, aby se napojily na Vaši energii. Při terapii někdy používám svalový test, abych prověřila, jaká negativní přesvědčení, pocity a programy máte zasunuty ve svém podvědomí...následně je pak odstraňuji a nahrazuji pozitivem. 

OJewel-lotus-2

KOLIK TERAPIÍ BUDU POTŘEBOVAT ?

Velká spousta věcí může být zpracována během krátké doby. Kolik terapií budete potřebovat, záleží pouze na Vás a na tom, co budete chtít vyřešit. 
Klienti často pociťují veliký posun v oblasti, kterou chtějí řešit, již po jedné terapii. Někdy je ale systém přesvědčení u určitého problému mnohem složitější a je třeba provést hlubší práci s přesvědčeními v průběhu několika terapií, aby bylo dosaženo žádoucího posunu. 
Obvykle opravdu není možné předem určit, kolik konzultací budete potřebovat, protože to opravdu závisí na tom, jak komplikovaný systém negativních přesvědčení máte spojený s daným problémem a jak rychle bude možné je přeprogramovat na pozitivní, posilující přesvědčení. Když budete chtít řešit např.: že se chováte tak a tak, že chcete zlepšit něco co Vás trápí krátkou dobu.... pak stačí 1, 2 sezení a když se řeší dlouholetý problém, zdravotní problémy, závislosti na alkoholu, drogách atd... může to být třeba na 10 sezení po 3 týdnech či měsíci. Každý to má jinak.

JAK SE MÁM PŘIPRAVIT NA KONZULTACI?

Je důležité, aby Vaše tělo bylo dobře hydratováno – je třeba vypít dostatečné množství vody, ideálně neperlivé. Pamatujte, že káva a i např. zelený čaj odvodňují; ke každému hrnku kávy je třeba vypít hrnek vody, abyste byli „na nule“/účinek neutralizovali. 
Je také důležité, abyste přišli na terapii s úmyslem pozitivní změny a abyste věděli, na čem budete chtít pracovat, co chcete změnit.  

PRO KOHO JE TERAPIE URČENÁ ?

Terapie je určená pro všechny věkové skupiny lidí. To znamená i pro děti. Je pro všechny lidi, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu.

JAK DLOUHO TRVÁ TERAPIE A KOLIK STOJÍ?

Terapie většinou trvá cca 70-90 minut. 
Výměna energie ♥ 800 Kč za terapii

Pokud je klient v sociální či finanční tísni, může dát dar od srdce nebo se vyrovnání energie stanoví dohodou. Pokud klient nemůže vyrovnat energii, dostane léčení jako dar ♥

Otevírací doba

PO - PÁ - DLE OBJEDNÁNÍ ( 8:00 - 18:00 )
SO - NE - DLE OBJEDNÁNÍ

Adresa

Ketrin Esthetic

U Vodojemu 2517/102

250 01 Brandýs nad Labem